Батьки київських школярів розповіли, як працюють «шведські столи» в їдальнях

Фото: Юлія Резник Об этом сообщает today-news.in.ua со ссылкой на СМИ.306 школа Деснянського району міста Києва з нового навчального року запровадила мультихарчування. Батьки школярів позитивно відгукуються про нововведення.

«Наші діти їдять все, що вибирають в собі тарілку. Дітям подобається сам процес вибору», – ділиться спостереженнями з іншими батьками Юлія Резник.Крім того, відвідуваність їдальні школярами підвищилася на 65-70 відсотків.

Вартість «шведського столу» для міського бюджету, як і планувалося, не перевищує середньої ціни безкоштовного гарячого сніданку для школярів – 16 гривень 75 копійок.

«У нас початкова школа нараховує десь 500 дітей і в нас є три перерви між уроками, щоб погодувати всіх. Створений графік і всі класи його дотримуються», – коментує Юлія Резник для інших батьків. – «На гарячій роздачі працює дві людини, одна на овочах і фруктах. Діти по одному підходять до гарячої лінії, кажуть, чого бажають в тарілку, тоді підходять до овочів-фруктів, беруть напій, сідають за стіл. Їдять швидко, тому що смачно і красиво. Багато хто встигає збігати за добавкою».Фото: Юлія РезникКрім позитивних відгуків, батьки просять збільшити кількість робітників у їдальні. А також заохочувати до роботи молодий персонал.

Продукти в школу надходять від українських поставників.

Втілити зміни в харчуванні вдалося завдяки співпраці КП «Зеніт», адміністрації школи і батьків.

Нагадаємо, що комісія Київради з питань освіти підтримала проєкт рішення про нове харчування у школах. Проєкт передбачає харчування учнів за принципом «шведського столу». Проте наразі зміни відбулися не в усіх школах Києва.

Фото: Юлія РезникЧитайте також про збірку рецептів для шкільних їдалень від шеф-кухаря

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/09/09/batky-kyyivskyh-shkolyariv-rozpovily-yak-pratsyuyut-shvedski-stoly-v-yidalnyah/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя