Як газовані напої впливають на тривалість життя

Здоров’я Об этом сообщает novosti-n.in.ua со ссылкой на СМИ.

Згідно з новим дослідженням учених з США, газовані напої на основі цукру збільшують ризик передчасної смерті і можуть привести до ряду захворювань.

Як пише CNN, за даними дослідження, опублікованого в науковому журналі JAMA Internal Medicine, у чоловіків і жінок, які вживають щонайменше дві склянки солодкої газованої води на день підвищуються ризики померти від захворювань травної системи. При цьому, ті, хто вживають таку ж кількість дієтичних напоїв ризикують загинути від серцево-судинних захворювань.

"Експериментальні дані свідчать про те, що високий рівень цукру в крові й часте споживання цукру можуть порушити кишковий бар’єр, викликаючи запалення кишківника, змінюючи кишкову мікробіоту і підвищуючи вразливість до кишкових інфекцій. Це може збільшити вразливість до хвороб травлення", – говорить доцент медицини Університету Еморі в Атланті доктор Шарон Хореш Бергквіст.

Вчені проаналізували понад 450 тис. людей з 10 європейських країн, і з’ясували, що ті, хто вживає понад двох склянок солодкої газованої води на день мають більше шансів померти від різних захворювань, ніж ті, хто п’є менше однієї склянки содової на місяць.

Згідно з дослідженням, часте вживання солодкої газованої води може привести до інсульту, серцевих нападів, діабету, ожиріння та деменції.

Вчені радять відмовлятися від дієтичних газованих напоїв і содових з високим вмістом цукру на користь звичайної газованої мінеральної води, змішувати з нею соки, на деякий час відмовлятися від цукру і в цілому пити більше води.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

НВДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1567690439-yak-gazovani-napoyi-vplivayut-na-trivalist-zhittya.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя