У Житомирі в серпні гостюватиме вояж-фестиваль Lampa.doc

У Житомирі в серпні гостюватиме вояж-фестиваль Lampa.doc

Lampa.doc – це фестиваль кіно про людей і для людей. Вже вчетверте він пройде в Україні. 16 -18 серпня вояж-фестиваль розгорне свої екрани у Житомирі. Об этом сообщает fiscal.in.ua со ссылкой на СМИ.

Прес-конференція щодо проекту відбудеться 14 серпня о 12:30 год. у Домі української культури (вул. Велика Бердичівська 61/18, Житомир), — інформує пресслужба мыськради.


«Для мене, саме у документалістиці, криється потужний інструмент до розуміння себе і світу навколо, до побудови діалогу у суспільстві. Lampa.doc – це, в першу чергу, глядацький, а не індустріальний захід. Саме тому для нас з командою дуже важлива атмосфера відкритості та комфорту, котру намагаємось створювати щороку», — директорка фестивалю, авторка проекту Наталія Красильникова.


Організатори розповідають, що під час зустрічі присутні матимуть змогу дізнатися про нові фільми та міста проведення фестивалю, поговорити про нову підліткову програму Lampa.doc та про документальне кіно загалом, а також зможуть задати питання.


Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/kul-tura/u-zhitomiri-v-serpni-gostyuvatime-voyazh-festival-lampadoc-10914566.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя